Poniedziałek - Piątek 08:00 - 21:00

Sobota nieczynne

+48 666 600 266

kontakt@ortodontica.info

Złotowska 37

60-189 Poznań

Polub nas

Aparat invisalign Poznań

Invisalign to najbardziej zaawansowany system nakładek prostujących zęby na świecie. Powstał, aby pomóc Ci dotrzeć prosto do celu.

OD CZASU, GDY WPROWADZONO NA RYNEK PIERWSZE NA ŚWIECIE PRZEZROCZYSTE NAKŁADKI, UDAŁO SIĘ ZMIENIĆ ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ TYLKO SPOSÓB PROSTOWANIA ZĘBÓW.

Każdy szczegół budowy nakładek służy jednemu – pomóc Ci odkryć uśmiech, na który zasługujesz.

Wykorzystaj pełen potencjał Twojego uśmiechu.

Zdejmowalne
Komfortowe
Prawie niewidoczne

Tak jak Ty, my też zawsze idziemy do przodu.

Miliony osób dostrzegły już możliwości, jakie dają innowacje Invisalign®.

Przesuwa zęby jak żadna inna nakładka

Tylko w przezroczystych nakładkach Invisalign zastosowano materiał SmartTrack®, który pozwala stworzyć nowy uśmiech – precyzyjnie, komfortowo i przewidywalnie.

Stworzone specjalnie dla Ciebie

Każdy komplet nakładek powstaje z myślą o konkretnym pacjencie z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii druku 3D. Dzięki temu nakładki przesuwają zęby delikatnie, a przy tym skutecznie.

Kompleksowa oferta

Technologia ClinCheck® pozwala cyfrowo wykreować cały plan leczenia Inivsalign, dzięki czemu pacjent może przekonać się, jak będzie wyglądał jego uśmiech jeszcze przed założeniem pierwszych nakładek.

Trzy kroki w przód, żadnego w tył.

Proces leczenia Invisalign jest prosty, a jednocześnie bardzo zaawansowany technologicznie.

1. Po Zakwalifikowaniu Do Leczenia Invisalign Przez Lekarza Zostają Wykonane Prześwietlenia, Skany Cyfrowe Lub Wycisk Zębów Pacjenta. Ta Dokumentacja Jest Podstawą Do Stworzenia Planu Leczenia Clincheck 3d Konkretnego Pacjenta.

2. Pacjent otrzymuje w gabinecie lekarza zestaw wykonanych specjalnie dla niego nakładek, które powinien codziennie nosić i wymieniać w domu – przeciętnie co 1-2 tygodnie.

3. Lekarz spotyka się z pacjentem co 6-8 tygodni w celu monitorowania postępów leczenia i wydania nowych nakładek. Po zakończeniu leczenia wymagane jest stosowanie aparatu retencyjnego, który utrzymuje zęby w ich nowej pozycji.

Zostaw kontakt – oddzwonimy.