Poniedziałek - Piątek 08:00 - 21:00

Sobota nieczynne

+48 666 600 266

kontakt@ortodontica.info

Złotowska 37

60-189 Poznań

Polub nas

Dla lekarzy

Ortodoncja to jedna z bardzo trudnych dziedzin medycyny. Wymaga dużej wiedzy, wielkiej wyobraźni, doświadczenia i cierpliwości.

Wybrałam tą  specjalizację  ponieważ, lecząc wady zgryzu mogę poprawiać zarówno stan zdrowia uzębienia oraz przyzębia pacjenta, ale również dlatego, że korekta uśmiechu  daje  poczucie pewności siebie oraz jest przepustką do radosnego, szczęśliwego życia.

Podczas leczenia ortodontycznego bardzo ważna jest współpraca ortodonty z lekarzem stomatologiem w zakresie poprawy  świadomości zdrowotnej pacjentów w zakresie higieny jamy ustnej.

Ze względu na powszechność występowania wad zgryzu u dzieci  i młodzieży  jak i dorosłych pacjentów, wyrażam chęć i gotowość podjęcia współpracy z innymi stomatologami w zakresie profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia wad zgryzu oraz zaburzeń wzrostu twarzy. Zapewniam, że pacjent skierowany na leczenie ortodontyczne nadal pozostanie Państwa pacjentem w innych obszarach stomatologii.

Dokładam wszelkich starań, aby uzyskać jak najlepszy efekt leczenia w jak najkrótszym czasie. Zawsze jest dobry czas na piękny uśmiech!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.