Poniedziałek - Piątek 08:00 - 21:00

Sobota nieczynne

+48 666 600 266

kontakt@ortodontica.info

Złotowska 37

60-189 Poznań

Polub nas

Dlaczego my?

Specjalistyczna Poradnia Ortodontyczna jest dedykowana wyłącznie ORTODONCJI.

W Ortodontica wykonujemy wysoko kwalifikowane zabiegi ortodontyczne, kierując swoją ofertę do pacjentów oczekujących wysokiego standardu leczenia, z wykorzystaniem zaawansowanych technik i najnowocześniejszych technologii ortodontycznych.

W naszym gabinecie prowadzimy kompleksowe leczenie ortodontyczne wad zgryzu zarówno aparatami ruchomymi jak i stałymi.

Piękny uśmiech i proste zęby uławiają sukces w życiu prywatnym i zawodowym. Twoje dobre samopoczucie będzie jeszcze lepsze, jeśli za atrakcyjnym uśmiechem będą stały zdrowe zęby i zdrowy zgryz.

 1. Cały zespół ORTODONTICA jest odpowiednio wyszkolony i posiada niezbędne doświadczenie w zakresie leczenia ortodontycznego. Zapewniamy najwyższą jakość, profesjonalizm i skuteczność leczenia.
 2. Komfortowe wnętrza zapewniają nawet w upalne dni wygodę i przyjemny pobyt.
  Wszystkie nasze gabinety posiadają klimatyzację oraz system wentylacji mechanicznej, które zapewniają właściwą wymianę powietrza. W poczekalni istnieje możliwość skorzystania z bezprzewodowego Internetu. Dbamy o naszych pacjentów oferując im także wodę mineralną a na życzenie także kawę czy herbatę.
 3. Staramy się aby naszych pacjentów przyjmować punktualnie, do minimum ograniczamy konieczność oczekiwania na wizytę. Niestety specyfika wykonywanych zabiegów czasami uniemożliwia punktualne przyjęcia pacjenta. W przypadku opóźnienia informujemy o możliwości przełożenia wizyty.
 4. Przypominamy o terminie wizyty – dzień przed wizytą recepcjonistka potwierdza Państwa przybycie na zaplanowaną wizytę.
 5. Pracujemy na najnowszym sprzęcie i nowoczesnych materiałach tak aby zapewnić komfort i doskonałą jakość pracy.
 6. Wiemy ,że nawet najlepszy sprzęt i nowe technologie nie są gwarancją najwyższej jakości usług. Jedynie wykwalifikowany Zespół inwestujący w wiedzę i wzorujący się na uznanych na świecie autorytetach daje Pacjentowi najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
 7. W zakresie dezynfekcji i sterylizacji narzędzi stosujemy najwyższe standardy postępowania. Dbamy o bezpieczeństwo stosując rygorystyczne procedury, które aktualizujemy co 6 miesięcy. Stosowany przez nas sprzęt podlega regularnej kontroli i przeglądom technicznym.
 8. W Orthodontica podczas diagnostyki rentgenowskiej stosujemy tylko rozwiązania cyfrowe, które minimalizują dawki promieniowania jakie otrzymuje pacjent, zarówno podczas wykonywania zdjęć pojedynczego zęba jak i całego uzębienia. Cyfrowe urządzenia stosowane w Ortodontica umożliwiają precyzyjną ocenę stanu jamy ustnej oraz dobranie odpowiedniej metody leczenia.
 9. Dzięki ścisłej współpracy z lekarzami z Centrum Stomatologii Kopernik proponujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną m.in. w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii czy stomatologii dziecięcej. We współpracy stawiamy sobie nawzajem wysokie wymagania i cały czas kontrolujemy jakość wykonywanych zabiegów.
 10. Dokumentujemy dokładnie proces leczenia stosując nowoczesny system komputerowy oraz aparat cyfrowy.
 11. Przypominamy także o wizytach kontrolnych po zdjęciu aparatu czy wizytach higienizacyjnych.
 12. Przygotowujemy dla każdego pacjenta plan leczenia ortodontycznego i kosztorys.