Poniedziałek - Piątek 08:00 - 21:00

Sobota nieczynne

+48 666 600 266

kontakt@ortodontica.info

Złotowska 37

60-189 Poznań

Polub nas

Ortodontica

Ortodoncja to nasza pasja i wyzwanie. Zajmujemy się zapobieganiem i leczeniem wad zgryzu. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby uzyskany efekt leczenia był jak najlepszy. Stosujemy sprawdzone nowoczesne metody leczenia stosowane na całym świecie. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z  ofertą leczenia ortodontycznego, które oferujemy w Ortodontica Dental Clinic.  Jako specjalista ortodonta diagnozuję, leczę i zapobiegam powstawaniu wad zgryzu. Daję moim pacjentom piękny uśmiech. Wiem, że szeroki, ładny  uśmiech  bez kompleksów  daje poczucie komfortu i pewności siebie i otwiera drogę do lepszego samopoczucia, sukcesów osobistych i zawodowych.

Wszystkie badania niezbędne do rozpoczęcia leczenia wykonujemy na miejscu. Mamy bardzo dobrze wyposażoną pracownię rentgenowską. Oferujemy  klasyczne i nowatorskie metody leczenia od leczenia aparatami wyjmowanymi i aparatami stałymi tradycyjnymi po leczenie aparatami stałymi samoligaturującymi i aparatami językowymi. Stosujemy  także leczenie przy pomocy niewidocznych szyn ( Clear Aligner ).

Znamy metody leczenia, które minimalizują czas leczenia i konieczność ekstrakcji zębów stałych. Jesteśmy  zwolennikami  kompleksowego  podejście do leczenia a pacjentom staramy się poświęcać jak najwięcej czasu i uwagi. Każdego z nich traktujemy  indywidualnie.

Zacznij z nami swoją drogę do pięknego uśmiechu!!
Piękny uśmiech to naprawdę Twoja największa ozdoba.

Zapraszam w imieniu Mojego Zespołu
Dr n.med. Patricia Deręgowska-Nosowicz